SFSD-20-30C-G-03.25-DR-NDX
Артикул производителя:
SFSD-20-30C-G-03.25-DR-NDX
Color :
Multiple, Individual
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)