TCSD-22-D-06.25-01-N-P20
- Артикул производителя:
- TCSD-22-D-06.25-01-N-P20
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Length :
- 0.521' (158.75mm, 6.25")
- Number of Positions :
- 44
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)