TCSD-22-D-04.78-01-N-P25-RW
- Артикул производителя:
- TCSD-22-D-04.78-01-N-P25-RW
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Position #25 Polarization, Reverse Wiring
- Length :
- 0.398' (121.41mm, 4.78")
- Number of Positions :
- 44
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)