SFSD-20-28C-G-03.25-D-NDS
Артикул производителя:
SFSD-20-28C-G-03.25-D-NDS
Производитель/Бренд:
Samtec Inc.
Краткое описание:
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Производитель :
Samtec Inc.
Категория товара :
Rectangular Cable Assemblies
Cable Termination :
Crimp
Color :
Multiple, Individual
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Number of Positions :
40
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)