UF1717H-132Y0R7-01
- Артикул производителя:
- UF1717H-132Y0R7-01
- Производитель/Бренд:
- TDK Corporation
- Краткое описание:
- CMC 1.3MH 700MA 2LN TH
- Производитель :
- TDK Corporation
- Категория товара :
- Common Mode Chokes
- Approval Agency :
- Current Rating (Max) :
- 700mA
- DC Resistance (DCR) (Max) :
- 500mOhm
- Features :
- Filter Type :
- Power Line
- Height (Max) :
- 0.492" (12.50mm)
- Impedance @ Frequency :
- Inductance @ Frequency :
- 1.3 mH @ 1 kHz
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Lines :
- 2
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 120°C
- Package / Case :
- Horizontal, 4 PC Pin
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.689" L x 0.610" W (17.50mm x 15.50mm)