TCSD-22-D-02.50-01-P20-R
Артикул производителя:
TCSD-22-D-02.50-01-P20-R
Краткое описание:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Length :
0.208' (63.50mm, 2.50")
Number of Positions :
44
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)