45130-010030-7700/30-H-24
- Артикул производителя:
- 45130-010030-7700/30-H-24
- Краткое описание:
- CABLE ASSY 30 POS 24" PINOUT-H
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 2.00' (608.08mm)
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)