SFSD-20-30-G-09.06-DR-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-20-30-G-09.06-DR-NDX
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.755' (230.12mm, 9.06")
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)