UT4-12-40-FI
- Артикул производителя:
- UT4-12-40-FI
- Производитель/Бренд:
- Laird Thermal Systems, Inc.
- Краткое описание:
- THERMOELECT
- Производитель :
- Laird Thermal Systems, Inc.
- Категория товара :
- Thermoelectric, Peltier Modules
- Current - Max :
- 3.8 A
- Delta Tmax @ Th :
- 70°C @ 25°C
- Features :
- Lead Wires
- Height :
- 4.70mm
- Number of Stages :
- 1
- Operating Temperature :
- Product Status :
- Obsolete
- Qmax @ Th :
- 1.0W @ 25°C
- Resistance :
- Size / Dimension :
- Square - 40.00mm L x 40.00mm W
- Voltage - Max :
- 14.4 V