TEC-30-36-71
- Артикул производителя:
- TEC-30-36-71
- Производитель/Бренд:
- Wakefield-Vette
- Краткое описание:
- PELTIER TEC 30X30X3.8MM 6.0A
- Производитель :
- Wakefield-Vette
- Категория товара :
- Thermoelectric, Peltier Modules
- Current - Max :
- 6 A
- Delta Tmax @ Th :
- 68°C @ 27°C
- Features :
- Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
- Height :
- 3.60mm
- Number of Stages :
- 1
- Operating Temperature :
- 90°C
- Product Status :
- Active
- Qmax @ Th :
- 28.7W @ 27°C
- Resistance :
- 1.24 mOhms
- Size / Dimension :
- Square - 30.00mm L x 30.00mm W
- Voltage - Max :
- 8.6 V