TEC-30-32-127
- Артикул производителя:
- TEC-30-32-127
- Краткое описание:
- PELTIER TEC 30X30X3.2MM 3.9A
- Current - Max :
- 3.9 A
- Delta Tmax @ Th :
- 67°C @ 25°C
- Height :
- 3.20mm
- Operating Temperature :
- 90°C
- Qmax @ Th :
- 33.4W @ 25°C
- Resistance :
- 3.37 Ohms
- Size / Dimension :
- Square - 30.00mm L x 30.00mm W
- Voltage - Max :
- 15.4 V