TEC-20-33-31
- Артикул производителя:
- TEC-20-33-31
- Производитель/Бренд:
- Wakefield-Vette
- Краткое описание:
- PELTIER TEC 20X20X3.3MM 8.5A
- Производитель :
- Wakefield-Vette
- Категория товара :
- Thermoelectric, Peltier Modules
- Current - Max :
- 8.5 A
- Delta Tmax @ Th :
- 67°C @ 25°C
- Features :
- Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
- Height :
- 3.30mm
- Number of Stages :
- 1
- Operating Temperature :
- 90°C
- Product Status :
- Active
- Qmax @ Th :
- 16.8W @ 25°C
- Resistance :
- 380 mOhms
- Size / Dimension :
- Square - 20.00mm L x 20.00mm W
- Voltage - Max :
- 3.8 V