APM-071-18MA2
- Артикул производителя:
- APM-071-18MA2
- Производитель/Бренд:
- AIRODYN
- Краткое описание:
- TE MINIATURE.13X13X2.2MM
- Производитель :
- AIRODYN
- Категория товара :
- Thermoelectric, Peltier Modules
- Current - Max :
- 1.8 A
- Delta Tmax @ Th :
- 64°C @ 25°C
- Features :
- Lead Wires
- Height :
- 2.20mm
- Number of Stages :
- 1
- Operating Temperature :
- 90°C
- Product Status :
- Active
- Qmax @ Th :
- 9.2W @ 25°C
- Resistance :
- Size / Dimension :
- Square - 13.20mm L x 13.20mm W
- Voltage - Max :
- 8 V