APM2-11-14MA2
- Артикул производителя:
- APM2-11-14MA2
- Производитель/Бренд:
- AIRODYN
- Краткое описание:
- DOUBLE STAGE, 4X4X2.3MM
- Производитель :
- AIRODYN
- Категория товара :
- Thermoelectric, Peltier Modules
- Current - Max :
- 1.4 A
- Delta Tmax @ Th :
- 89°C @ 25°C
- Features :
- Lead Wires
- Height :
- 3.80mm
- Number of Stages :
- 1
- Operating Temperature :
- 90°C
- Product Status :
- Active
- Qmax @ Th :
- 0.4W @ 25°C
- Resistance :
- Size / Dimension :
- Square - 4.00mm L x 4.00mm W
- Voltage - Max :
- 0.8 V