TG12-8-01SG
- Артикул производителя:
- TG12-8-01SG
- Производитель/Бренд:
- Marlow Industries, Inc.
- Краткое описание:
- TEG GENERATOR 40.13X40.13X3.53MM
- Производитель :
- Marlow Industries, Inc.
- Категория товара :
- Thermoelectric, Peltier Modules
- Current - Max :
- 1.5 A
- Delta Tmax @ Th :
- Features :
- Lead Wires, Sealed, Graphite Pads
- Height :
- 3.63mm
- Number of Stages :
- 1
- Operating Temperature :
- 200°C
- Product Status :
- Active
- Qmax @ Th :
- 1.2W @ 50°C
- Resistance :
- 2.9 Ohms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 44.70mm L x 40.13mm W
- Voltage - Max :
- 1.9 V