PL054-6-40-01
- Артикул производителя:
- PL054-6-40-01
- Производитель/Бренд:
- Marlow Industries, Inc.
- Краткое описание:
- TEM 40X40X3.91
- Производитель :
- Marlow Industries, Inc.
- Категория товара :
- Thermoelectric, Peltier Modules
- Current - Max :
- 6 A
- Delta Tmax @ Th :
- 66°C @ 27°C
- Features :
- Lead Wires
- Height :
- 4.01mm
- Number of Stages :
- 1
- Operating Temperature :
- 85°C
- Product Status :
- Active
- Qmax @ Th :
- 54.0W @ 27°C
- Resistance :
- 2.24 Ohms
- Size / Dimension :
- Square - 40.01mm L x 40.01mm W
- Voltage - Max :
- 14.7 V