TEC-30-33-71
- Артикул производителя:
- TEC-30-33-71
- Краткое описание:
- PELTIER TEC 30X30X3.3MM 8.5A
- Current - Max :
- 8.5 A
- Delta Tmax @ Th :
- 67°C @ 25°C
- Height :
- 3.30mm
- Operating Temperature :
- 90°C
- Qmax @ Th :
- 38.5W @ 25°C
- Resistance :
- 860 mOhms
- Size / Dimension :
- Square - 30.00mm L x 30.00mm W
- Voltage - Max :
- 8.6 V