RC3-2.5-01LS
- Артикул производителя:
- RC3-2.5-01LS
- Производитель/Бренд:
- Marlow Industries, Inc.
- Краткое описание:
- TEM 16X16X3.94MM
- Производитель :
- Marlow Industries, Inc.
- Категория товара :
- Thermoelectric, Peltier Modules
- Current - Max :
- 2.5 A
- Delta Tmax @ Th :
- 65°C @ 27°C
- Features :
- Lead Wires, Lapped, Sealed
- Height :
- 3.94mm
- Number of Stages :
- 1
- Operating Temperature :
- 130°C
- Product Status :
- Active
- Qmax @ Th :
- 6.0W @ 25°C
- Resistance :
- 1.2 Ohms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 20.50mm L x 16.00mm W
- Voltage - Max :
- 3.6 V