TR060-6.5-40-03LS
- Артикул производителя:
- TR060-6.5-40-03LS
- Производитель/Бренд:
- Marlow Industries, Inc.
- Краткое описание:
- TEM TRITON ICE 40.13X40.13X3.9MM
- Производитель :
- Marlow Industries, Inc.
- Категория товара :
- Thermoelectric, Peltier Modules
- Current - Max :
- 6.5 A
- Delta Tmax @ Th :
- 76°C @ 27°C
- Features :
- Lead Wires, Lapped, Sealed
- Height :
- 3.91mm
- Number of Stages :
- 1
- Operating Temperature :
- 85°C
- Product Status :
- Active
- Qmax @ Th :
- 61.0W @ 27°C
- Resistance :
- 2.1 Ohms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 44.70mm L x 40.13mm W
- Voltage - Max :
- 15.8 V