SFSD-20-28-G-07.90-DR-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-20-28-G-07.90-DR-NUS
- Color :
- Black, Individual
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.658' (200.66mm, 7.90")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)