CM23-1.9-05AC
- Артикул производителя:
- CM23-1.9-05AC
- Производитель/Бренд:
- Marlow Industries, Inc.
- Краткое описание:
- TEM 8.18X6.02X1.65MM
- Производитель :
- Marlow Industries, Inc.
- Категория товара :
- Thermoelectric, Peltier Modules
- Current - Max :
- 1.9 A
- Delta Tmax @ Th :
- 71°C @ 27°C
- Features :
- Lead Wires, Exterior Metallization (Both Sides Pre-Tinned)
- Height :
- 1.65mm
- Number of Stages :
- 1
- Operating Temperature :
- 85°C
- Product Status :
- Active
- Qmax @ Th :
- 3.4W @ 27°C
- Resistance :
- 1.23 Ohms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 8.18mm L x 6.02mm W
- Voltage - Max :
- 2.8 V