AA-200-48-44-00-XX
- Артикул производителя:
- AA-200-48-44-00-XX
- Производитель/Бренд:
- Laird Thermal Systems, Inc.
- Краткое описание:
- THERMOELECT ASSY AIR-AIR 193W
- Производитель :
- Laird Thermal Systems, Inc.
- Категория товара :
- Thermoelectric, Peltier Assemblies
- Current :
- 5.6 A
- Dimensions - Overall :
- 400mm L x 180mm W x 178mm H
- Fan Location :
- Cold Side / Warm Side
- Heat Transfer Type :
- Air to Air
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 55°C
- Power - Cooling :
- 193 W
- Power - Input :
- Product Status :
- Active
- Voltage :
- 48 V