LA-115-24-02-00-00
- Артикул производителя:
- LA-115-24-02-00-00
- Производитель/Бренд:
- Laird Thermal Systems, Inc.
- Краткое описание:
- THERMOELECT ASSY LIQUID-AIR 113W
- Производитель :
- Laird Thermal Systems, Inc.
- Категория товара :
- Thermoelectric, Peltier Assemblies
- Current :
- 5.8 A
- Dimensions - Overall :
- 300mm L x 152mm W x 98mm H
- Fan Location :
- Warm Side
- Heat Transfer Type :
- Liquid to Air
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 47°C
- Power - Cooling :
- 113 W
- Power - Input :
- 139 W
- Product Status :
- Active
- Voltage :
- 24 V