AA-150-24-22-00-00
- Артикул производителя:
- AA-150-24-22-00-00
- Производитель/Бренд:
- Laird Thermal Systems, Inc.
- Краткое описание:
- THERMOELECT ASSY AIR-AIR 143W
- Производитель :
- Laird Thermal Systems, Inc.
- Категория товара :
- Thermoelectric, Peltier Assemblies
- Current :
- 7.9 A
- Dimensions - Overall :
- 300mm L x 153mm W x 166.4mm H
- Fan Location :
- Cold Side / Warm Side
- Heat Transfer Type :
- Air to Air
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 48°C
- Power - Cooling :
- 143 W
- Power - Input :
- 190 W
- Product Status :
- Active
- Voltage :
- 24 V