AA-150-24-44-00-XX
- Артикул производителя:
- AA-150-24-44-00-XX
- Производитель/Бренд:
- Laird Thermal Systems, Inc.
- Краткое описание:
- THERMOELECT ASSY AIR-AIR 143W
- Производитель :
- Laird Thermal Systems, Inc.
- Категория товара :
- Thermoelectric, Peltier Assemblies
- Current :
- 7.9 A
- Dimensions - Overall :
- 300mm L x 180mm W x 167mm H
- Fan Location :
- Cold Side / Warm Side
- Heat Transfer Type :
- Air to Air
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 55°C
- Power - Cooling :
- 143 W
- Power - Input :
- Product Status :
- Active
- Voltage :
- 24 V