FFMD-25-T-02.60-01-N-R
Артикул производителя:
FFMD-25-T-02.60-01-N-R
Length :
0.217' (66.04mm, 2.60")
Number of Positions :
50
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)