TG-A6200-300-300-1.0
- Артикул производителя:
- TG-A6200-300-300-1.0
- Краткое описание:
- THERM PAD 300MMX300MM RED
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- Blue
- Material :
- Silicone
- Outline :
- 300.00mm x 300.00mm
- Product Status :
- Active
- Thermal Conductivity :
- 6.2W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0394" (1.000mm)