COH-1706-410-05
- Артикул производителя:
- COH-1706-410-05
- Краткое описание:
- THERM PAD 410X410MM GRAY
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Outline :
- 410.00mm x 410.00mm
- Product Status :
- Active
- Thermal Conductivity :
- 3.8W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0200" (0.508mm)