TG-T1000-325-325-0.5
- Артикул производителя:
- TG-T1000-325-325-0.5
- Производитель/Бренд:
- t-Global Technology
- Краткое описание:
- THERM TAPE 325X325MM W/ADH WHT
- Производитель :
- t-Global Technology
- Категория товара :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Adhesive - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Fiberglass
- Color :
- White
- Material :
- Acrylic Elastomer
- Outline :
- 325.00mm x 325.00mm
- Product Status :
- Obsolete
- Shape :
- Square
- Thermal Conductivity :
- 1.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0197" (0.500mm)