TG994-7.5-7.5-1.5
Артикул производителя:
TG994-7.5-7.5-1.5
Производитель/Бренд:
t-Global Technology
Краткое описание:
THERM PAD 7.5X7.5MM GRAY
Производитель :
t-Global Technology
Категория товара :
Pads, Sheets
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Gray
Material :
Silicone
Outline :
7.50mm x 7.50mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
13W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0591" (1.500mm)