TG-A3500F-160-160-4.0
Артикул производителя:
TG-A3500F-160-160-4.0
Производитель/Бренд:
t-Global Technology
Краткое описание:
THERM PAD 160MMX160MM YLW
Производитель :
t-Global Technology
Категория товара :
Pads, Sheets
Adhesive :
Tacky - One Side
Backing, Carrier :
Fiberglass
Color :
Yellow
Material :
Silicone
Outline :
160.00mm x 160.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
3.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.157" (4.00mm)