TG-A3500-160-160-2.5
Артикул производителя:
TG-A3500-160-160-2.5
Производитель/Бренд:
t-Global Technology
Краткое описание:
THERM PAD 160MMX160MM YLW
Производитель :
t-Global Technology
Категория товара :
Pads, Sheets
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Yellow
Material :
Silicone
Outline :
160.00mm x 160.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
3.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0984" (2.500mm)