TG-A3500-325-325-2.0
Артикул производителя:
TG-A3500-325-325-2.0
Краткое описание:
THERM PAD 325X325MM YLW
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Yellow
Material :
Silicone
Outline :
325.00mm x 325.00mm
Thermal Conductivity :
3.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)