A16366-12
- Артикул производителя:
- A16366-12
- Краткое описание:
- THERM PAD 457.2X457.2MM PINK
- Color :
- Pink
- Material :
- Non-Silicone, Boron Nitride Filled
- Outline :
- 457.20mm x 457.20mm
- Product Status :
- Obsolete
- Thermal Conductivity :
- 3.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.120" (3.05mm)