TG996-3-288-192-2.0
Артикул производителя:
TG996-3-288-192-2.0
Производитель/Бренд:
t-Global Technology
Краткое описание:
THERM PAD 288MMX192MM WHT
Производитель :
t-Global Technology
Категория товара :
Pads, Sheets
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
White
Material :
Silicone
Outline :
288.00mm x 192.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
2.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)