PC96-150-150-0.25
- Артикул производителя:
- PC96-150-150-0.25
- Производитель/Бренд:
- t-Global Technology
- Краткое описание:
- THERM PAD 150MMX150MM WHT
- Производитель :
- t-Global Technology
- Категория товара :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- White
- Material :
- Non-Silicone
- Outline :
- 150.00mm x 150.00mm
- Product Status :
- Obsolete
- Shape :
- Square
- Thermal Conductivity :
- 2.5W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0100" (0.254mm)