T69-305-305-0.025-1A
- Артикул производителя:
- T69-305-305-0.025-1A
- Производитель/Бренд:
- t-Global Technology
- Краткое описание:
- THERM PAD 305MMX305MM W/ADH GRAY
- Производитель :
- t-Global Technology
- Категория товара :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Adhesive - One Side
- Backing, Carrier :
- Color :
- Gray
- Material :
- Graphite
- Outline :
- 305.00mm x 305.00mm
- Product Status :
- Obsolete
- Shape :
- Square
- Thermal Conductivity :
- 18W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0010" (0.025mm)