TG-A373F-15.1-11.5-0.3-1A
- Артикул производителя:
- TG-A373F-15.1-11.5-0.3-1A
- Краткое описание:
- THERM PAD 15.1MMX11.5MM W/ADH
- Adhesive :
- Adhesive - One Side
- Outline :
- 15.10mm x 11.50mm
- Product Status :
- Active
- Thermal Conductivity :
- 1.4W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0120" (0.305mm)