CP23-21.5-11.4-5.8-0.8
Артикул производителя:
CP23-21.5-11.4-5.8-0.8
Производитель/Бренд:
t-Global Technology
Краткое описание:
THERM PAD 21.5X11.4MMX5.8MM GRAY
Производитель :
t-Global Technology
Категория товара :
Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Gray
Material :
Silicone
Outline :
21.50mm x 11.40mm x 5.80mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.9W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0315" (0.800mm)