TG-A486G-200-200-0.3-1A
- Артикул производителя:
- TG-A486G-200-200-0.3-1A
- Краткое описание:
- THERM PAD 200MMX200MM W/ADH GRAY
- Adhesive :
- Adhesive - One Side
- Outline :
- 200.00mm x 200.00mm
- Product Status :
- Active
- Thermal Conductivity :
- 6.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0120" (0.305mm)