A16487-17
- Артикул производителя:
- A16487-17
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Material :
- Silicone Elastomer
- Outline :
- 228.60mm x 228.60mm
- Product Status :
- Obsolete
- Thermal Conductivity :
- 1.6W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.170" (4.32mm)