DC0038/03-PC99AL-0.1
- Артикул производителя:
- DC0038/03-PC99AL-0.1
- Производитель/Бренд:
- t-Global Technology
- Краткое описание:
- THERM PAD 63.5MMX31.8MM GRAY
- Производитель :
- t-Global Technology
- Категория товара :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Backing, Carrier :
- Aluminum
- Color :
- Gray
- Material :
- Phase Change Compound
- Outline :
- 63.50mm x 31.80mm
- Product Status :
- Obsolete
- Shape :
- Rectangular
- Thermal Conductivity :
- 1.5W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0039" (0.100mm)