TG2030S-150-150-1.0
Артикул производителя:
TG2030S-150-150-1.0
Производитель/Бренд:
t-Global Technology
Краткое описание:
THERM PAD 150MMX150MM WHT
Производитель :
t-Global Technology
Категория товара :
Pads, Sheets
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
White
Material :
Silicone Gel
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0390" (0.991mm)