TG2030S-300-300-1.0
Артикул производителя:
TG2030S-300-300-1.0
Краткое описание:
THERM PAD 300MMX300MM WHT
Outline :
300.00mm x 300.00mm
Thermal Conductivity :
2.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0390" (0.991mm)