GT30S-640-320-0.23-0
Артикул производителя:
GT30S-640-320-0.23-0
Производитель/Бренд:
t-Global Technology
Краткое описание:
THERM PAD 640X320MM PINK
Производитель :
t-Global Technology
Категория товара :
Pads, Sheets
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Fiberglass
Color :
Pink
Material :
Silicone Elastomer
Outline :
640.00mm x 320.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
3.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0090" (0.229mm)