TG-A2030-50M-320-1.0
- Артикул производителя:
- TG-A2030-50M-320-1.0
- Краткое описание:
- THERM PAD 50M X 320MM WHT
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- White
- Material :
- Silicone Elastomer
- Outline :
- 50.00m x 320.00mm
- Product Status :
- Obsolete
- Thermal Conductivity :
- 2.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0390" (0.991mm)