TG-A486A-320-320-0.3-2A
- Артикул производителя:
- TG-A486A-320-320-0.3-2A
- Краткое описание:
- THERM PAD 320X320MM W/ADH HENNA
- Adhesive :
- Adhesive - Both Sides
- Outline :
- 320.00mm x 320.00mm
- Thermal Conductivity :
- 4.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0120" (0.305mm)