TG-AH486-320-320-0.3-2A
- Артикул производителя:
- TG-AH486-320-320-0.3-2A
- Краткое описание:
- THERM PAD 320X320MM W/ADH GRAY
- Adhesive :
- Adhesive - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- Gray
- Outline :
- 320.00mm x 320.00mm
- Thermal Conductivity :
- 3.2W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0120" (0.305mm)