TG-A6050-25-25-5.0
Артикул производителя:
TG-A6050-25-25-5.0
Краткое описание:
THERM PAD 25MMX25MM RED
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Red
Material :
Silicone Elastomer
Outline :
25.00mm x 25.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
6.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)