TG-A6050-3-15.9-1.0
- Артикул производителя:
- TG-A6050-3-15.9-1.0
- Краткое описание:
- THERM PAD 15.9MMX3MM RED
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- Red
- Material :
- Silicone Elastomer
- Outline :
- 15.90mm x 3.00mm
- Product Status :
- Obsolete
- Shape :
- Rectangular
- Thermal Conductivity :
- 6.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0394" (1.000mm)